Інтернет-магазин
0
Мій кошик
Про магазин

У 2007 році була заснована компанія ТОВ «Метенерго». Ми спеціалізуємося на поставках кабельно-провідникової продукції, електрообладнанні і електротоварів. Завдяки роботі безпосередньо з заводами-виробниками, ми пропонуємо широкий асортимент кабельно-провідникової продукції, а також великий вибір електротехнічної продукції. Обсяги продажів, дозволяють нам надавати мінімальні ціни на продукцію в нашому магазині.
Також освоєно виробництво електрощитового обладнання та пристроїв компенсації реактивної потужності.
          
У 2016 році ми відкрили інтернет-магазин для того, щоб у наших клієнтів була можливість купувати продукцію високої якості за цінами, нижчими від ринкових, а також було зручно зробити свій вибір і здійснити покупку пропонованої нами продукції не виходячи з дому.

        
У нашому інтернет-магазині можна придбати різні види товарів, які допоможуть у вирішенні електротехнічних проблем, а саме:
- Великий вибір кабелів, проводів і матеріалів, необхідних для якісної прокладки кабелю (металлорукава, гофровані труби, жорсткі труби і кабель-канал з ПВХ);
- Щитова й низьковольтне устаткування (автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, бокси під автомати і ін.);
- Товари, які допоможуть Вам заощадити електроенергію у Вашому домі (люмінесцентні і світлодіодні лампи, ін.);
- Електрообладнання кращих виробників, імена яких добре відомі в сегменті стабілізаторів напруги (Phantom, ПП Прочан), частотних перетворювачів електроенергії і систем безперебійного електроживлення.
- Насоси (Лівгідромаш) і електродвигуни;
- Сонячні панелі, інвертора контролери заряду.
     
Ми сподіваємося, що в нашому інтернет-магазині Ви знайдете все необхідне, що пов'язано з електроенергетикою. Зі свого боку ми надамо Вам кваліфіковану консультацію і допоможемо зробити правильний вибір, необхідних Вам товарів.
 
     
Зробити замовлення в нашому інтернет-магазині можна наступним чином. Після того як потрібний Вам товар, натисніть кнопку «Купити» або «Швидке замовлення». Коли Ви зробите вибір закінчено, натисніть «Оформити замовлення» і далі дотримуйтесь інструкцій. Протягом того, як Ви будете оформляти замовлення, Ви в будь-який момент можете змінити кількість або відкоригувати номенклатуру товару, а також відразу побачити загальну суму замовлення і вибрати зручний для Вас спосіб доставки і оплати.
      
З Вашого боку лише потрібно коректно вказати свої контактні дані в процесі оформлення замовлення, для того щоб наш менеджер зміг зв'язатися з Вами і уточнити всі деталі.
       
Якщо у Вас виникнуть питання щодо оформлення замовлення або Вам складно визначитися з вибором товару, наші співробітники з радістю допоможуть Вам зробити правильний вибір або приймуть замовлення в телефонному режимі.
Отримати замовлення можна в офісі кур'єрської служби, розташованому безпосередньо у Вашому місті, або в офісі нашого інтернет магазину.

Вгору